Select Page

Sotsiaalmeedia päev

13. mai 2019

Päevakava

Investeeri oma kanalitesse   VÄLJA MÜÜDUD!

}

10.00 – 12.00

Tallinn Art Space, T1

Su ettevõttel on Facebooki leht, aga sa pole kindel, kuidas sellest kasu saada? Ka teised Sinu kanalid (e-post, uudiskiri, Twitter, blogi, Youtube’i kanal jne) pole piisavalt tulusad, aga reklaamipind mujal maksab piinlikult palju? Imestad, kas Sinu kontrollitavate kanalite kaudu on üldse võimalik klientide hulka oluliselt kasvata? Tule ja kuula, miks oma kanalitesse investeerimine on reklaamist palju tulusam!

“Utsita oma kliente. Nad tahavad seda rohkem kui Sina”

Pavel Borevich (RUS)

CEO – agentuur Gradus

Pavel on ettevõtja, konsultant ning äriteemadel kõnelemises ekspert. Ta artiklid ilmuvad ajakirjas “Commercial Director” ja Executive veebilehel ning varasemate klientide hulka kuuluvad brändid nagu Otto Group, Tork, Militzer jpt.

“Uue meedia brändisaadikud ja kuidas nad Sulle kasuks on”

Grigory Fedorov (RUS)

CEO – Millenial’s Media, Your Career Services

Grigory ehk Greg Mustreads on üks Venemaa loetumaid blogijaid ning Millenial’s Media ja Your Career Services asutaja ja tegevjuht. Ta oli üks esimesi Venemaal, kes alustas Telegrami kanalit, millel on tänaseks päevaks 300 000 jälgijat (miljon vaatamist kuus). Ta on koostööd teinud brändidega nagu Yandex, KPMG, Sberbank, Pepsi Co., Mars jpt. Greg peab ka populaarset podcast’i “Terminal Reading” ja Youtube’i kanalit “Book person.”

Visuaalne turundus   VÄLJA MÜÜDUD!

}

13.00 – 15.00

Tallinn Art Space, T1

Su ettevõttel on palju uudiseid, aga need ei eruta kedagi? Kümned inimesed saabuvad Su kodulehele, aga lahkuvad midagi küsimata? Võib-olla otsivad nad pilte ja videoid, mida pakuvad konkurendid, aga Sina veel mitte? Kahtlustad, et nad ei viitsigi võib-olla enam lugeda, vaid tahavad hoopis vaadata? Visuaalse turunduse seminar toob Sinuni praktilisi näiteid meilt ja mujalt, kuidas kerge vaevaga luua visuaalset sisu, mis Su kliente köidaks.

“Muuda igav uuesti huvitavaks!”

Nils Kajander (FIN)

Partner – BOND

Nils seilas üle lahe Tallinna BOND stuudiot juhtima lisaks Helsingi, Dubai ja Londoni omale. BOND on globaalne disaini agentuur, tegeledes brändide, tehnoloogia ja pindadega ühtesulandunult. Tal on 20 aastat kogemust nii turunduskommunikatsiooni, brändingu ja disaini valdkonnas ning Nilsi klientide repertuaaris on nii autotootjaid, loovusfestivale, pruulikodasid ja pankasid.

Jesper Bange (FIN)

Asutaja ja partner – BOND

Jesper on üks BONDI vaarisasid ja disainere, kes on varasemalt töötanud vanemdisainerina Nokia’s ning moebrändi Diesel heaks. Jesperi töö on võitnud hulgaliselt auhindu nagu D&AD auhind, Type Directors Club, New York auhind, Rebrand 100 Global jpt. Samuti on ta projekte avaldatud rahvusvahelistes publikatsioonides nagu Creative Review, The Type Directors Club Annual ning Computer Arts.

“Kuidas 106-aastane pärast värskenduskuuri uuesti atraktiivseks brändiks muutus”

Teija Sääksmäki (FIN)

Müügidirektor – E.Ahlström

Teija on restoranitööstuses kontseptsiooni arendaja, olles E.Ahlströmi müügidirektor ning samal ajal iseseisev ettevõtja. Teda inspireerib kõik kaunis, funktsionaalne ja entusiastlik, mis tekitab inimestes häid emotsioone ja paneb elu nautima koos hea toiduga. Teija näeb maailma läbi visuaalsete prillide ja usub, et koostöös peitub edasiviiv jõud. 

Vaata ka Tallinn Marketing weeki teisi päevi

Tallinn Marketing Week hind

Registreeri kohe

Vali seminarid

Soovin saada

*Konverentsi nädala pass = 10 seminari. Seminaridel võivad osaleda erinevad inimesed.

Tallinn Marketing Weeki partnerid