Select Page

Business 2 Business päev

14. mai 2019

Päevakava

B2B: Võtmekliendi turundus

}

10.00 – 12.00

Tallinn Art Space, T1

Tunnetad, et mitme väikese kliendi teenindamine on ühest suurest kulukam? Tahad teada, kuidas suuri ja väärtuslikke kliente veelgi kindlamalt endaga siduda ja neilt teenitavat tulu mitmekordistada? Tule kuula ettevõtteid, kes on need nipid juba avastanud ja ellu rakendanud!

“Püsi oma ettevõttega ühenduses (LinkedIn kui klientide haldamise tööriist)”

Jana Bártíková (CZE)

Looja ja autor – Linked Akademie

Jana töötas üle 15-ne aasta juhtivatel positsioonidel rahvusvahelistes jaemüügiga tegelevates ettevõtetes nagu Rossmann, Baltika ja Christian Dior Parfumes. Nüüd on ta ettevõtja, konsultant, lektor ja mentor, kes aitab vabakutselistel ja ettevõtjatel läbi LinkedIn-i oma äri ja müüki kasvatada.

“Loovus B2B turunduses. Kas see töötab?”

Pavel Targashin (RUS)

Partner – agentuur Fistashki

Pavelil on 10 aastat kogemust turundusvaldkonnas, töötades koos brändidega nagu Burger King, IQOS, HP, Mars jpt.

“Kolm nõuannet võtmekliendi turunduseks, et oma ettevõtte edu juhtida”

Piruza Harutjunjan (EST)

Äriarenduse juht – Proekspert

Piruza on olnud viimased kolm aastat Proeksperdis äriarenduse juht. Selle aja jooksul aitas ta Proeksperdil siseneda neljale uuele turule, omandada uusi ärivõimalusi läbi andmeanalüüsi ja disaini. Piruza käe all kasvas Proeksperdi aastatulu 58% tänu äärmiselt efektiivsele võtmekliendi turundusele.

B2B: Sisu müüki toetama workshop

}

13.00 – 15.00

Tallinn Art Space, T1

Sa kasutad sisuturunduseks mitmeid kanaleid, aga sisu ise tundub olevat kuiv ja ebaatraktiivne? Tahad teada, kuidas luua sisu, mis kiiresti klientide vajadustega haakuks ja müüki stimuleeriks? Sind huvitab, kuidas intrigeeriv materjal kõige tulemuslikumalt kliendini toimetada? B2B: Sisu müüki toetav workshop võtab Sind reaalsete näidete kaudu kaasa muutuste teekonnale.. Sa saad kõik vastused!

“Stardipakett B2B sisu loomiseks

Paula Savonen (FIN)

Partnership tiimi juht – Differo

Paula vastutab Differos võtmeklientide heaolu, strateegiate, sisuloome ja disaini eest. Tal on tugev taust rahvusvahelises jätkusuutlikus ettevõtluses, strateegilises kommunikatsioonis ja turunduses ning ta spetsialiseerub juhtimises, mentorluses, sisuturunduses ja kirjutamises. Paulal on M.Sc. Forest economics and marketing erialal ja BBA Marketing communications eriala.

Nadja Huotari (FIN)

Sisustrateeg – Differo

Nadja planeerib ja viib ellu Differos klientide digiturunduse kampaaniaid ja tegevusi. Tal on lai turundusalane taust IT- ja finantssektorist. Nadja ekspertiisi kuuluvad turunduse automatiseerimine ja analüütika, sotsiaalmeedia, otsi- ja sisuturundus. Samuti on tal M.Sc. turunduses Aalto University School of Business’ist.

Vaata ka Tallinn Marketing weeki teisi päevi

Tallinn Marketing Week hind

Registreeri kohe

Vali seminarid

Soovin saada

*Konverentsi nädala pass = 10 seminari. Seminaridel võivad osaleda erinevad inimesed.

Tallinn Marketing Weeki partnerid