Select Page

Innovatsiooni päev

17. mai 2019

Päevakava

Kasvuhäkkimise seminar

}

10.00 – 12.00

Tallinn Art Space, T1

Sa tahad enne tootesse investeerimist testida, et see ka müüks? Sind ei huvita teiste arvamus! Tahad saavutada mõõdetavaid eesmärke iga kampaaniaga? Oled kuulnud, et viimane moeröögatus on kasvuhäkkimine, aga Sa ei tea, kuidas seda praktiseerida? Kasvuhäkkimise seminar annab toe ja teadmised, et oma ülemusi hüppelise kasvuga juba järgmisest kuust rõõmustada.

Hakkame kasvama”

Meelis Malk (EST)

Juht – agentuur A-Neli

Eesti esimese kasvuturunduse agentuuri A-Neli juht ning asutaja.
Ärikasvu häkker ning otsiturundaja.

“Tõestatud 5-sammuline turundus- ja müügiraamistik Balti- ja Põhjamaadele”

Tanja Piha (FIN)

Kasvuedendaja – Fondia

Tanja lööb seadusandlus valdkonnas laineid olles Fondias kasvuedendaja. Tal on pikaajaline taust brändide väljatöötamises ning ettevõtete kasvu, müügi ja turunduse arendamises. Ta on koostööd teinud brändidega nagu Nokia, Finnair, Stockman, Fujitsu ja Telia. Tanja on ekspert kasvus, müügis, turunduses, juhtimises ja uute ärimudelite välja töötamises ning nendel teemadel kõnelemisel nii erinevatel üritustel kui ka oma TED Talks videotes.

Kasvuhäkkimise workshop

}

13.00 – 15.00

Tallinn Art Space, T1

Kasvuhäkkimise workshop annab Sulle vajaliku tööriistakasti, et edukalt oma ettevõtet kasvatada. Sinuni tuuakse olemasolevad praktikad ja edulood, eduka eksperimendi alustalad ja selge mõistmine, kuidas planeerida kasvuhäkkimist, et saavutada senisest kiirem kasv ja edu.

Yannick Khayati (BEL)

CEO – The Growth Revolution

Yannick on The Growth Revolution asutaja ja tegevjuht, mis pakub erinevaid lahendusi ettevõtete kasvuks. Ta on sündinud eksperimenteerija, kes rakendab seda nii eraelus kui töökeskkonnas. Pärast viieaastast töötamist kasvuprofessionaalina erinevates ettevõtetes, suunas ta oma fookuse turunduse-, personali- ja tootekasvu valdkonda.

Vaata ka Tallinn Marketing weeki teisi päevi

Tallinn Marketing Week hind

Registreeri kohe

Vali seminarid

Soovin saada

*Konverentsi nädala pass = 10 seminari. Seminaridel võivad osaleda erinevad inimesed.

Tallinn Marketing Weeki partnerid