Väikese eelarvega turunduse päev

16. mai 2019

Päevakava

Mõjuliidrite turunduse A ja O

}

10.00 – 12.00

Tallinn Art Space, T1

Sa otsid oma brändile soovitajaid sotsiaalmeediast (Twitter, Instagram, Facebook)? Sa ei tea, kuidas ja kust alustada? Kuidas leida just Sinu brändile sobivaid influencereid-mõjuliidreid? Kuidas mõjuliidreid motiveerida ja enda brändi fänniks muuta? Tule ja kuula asjatundjaid, kes töötavad tuhandete mõjuliidritega igapäevaselt!

Avery Schrader (CAN)

CEO – Modash

Avery on Modashi asutaja ja tegevjuht, mis on tööriist brändidele globaalsete kampaaniate loomiseks läbi mõjuliidrite. Modashi usaldavat rahvusvahelised brändid nagu Veriff, Nanoleaf ja Latellecom. Samuti nimetati see üheks kümnest Eesti startup’iks, millel 2019 aastal silma peal hoida. Avery on podcastide LIFTOFF looja ja arendaja, mis hiljem LIFT99 poolt üle osteti. 

“Lood Venemaalt: ideed, protsess ja tulemused”

Evgeniya Salomatina (RUS)

Agentuur Nectarin

Evgeniyal on üle viie aasta kogemust turundus- ning reklaamivaldkonnas, olles ise promootor ning populaarne elustiili blogija Venemaal.

Olematu eelarvega turundus

}

13.00 – 15.00

Tallinn Art Space, T1

Majandussurutise ajal on turunduseelarve esimene, mida plaanid kärpida? Oled otsinud ammu värskeid ideid, kuidas väheste vahenditega enda brändi vastu huvi tekitada? Mõtiskled, kuidas ja kust ammutada loovaid ideid? Kas on võimalusi, kuidas panna kliente ja mõjuliidreid Sind vabatahtlikult ja tasuta turundama? Tule ja kuula, kuidas partnerite ja klientide hingeelu parem tundmine ning raamist väljas mõtlemine aitavad kaasa suuremale müügile minimaalsete kulutuste juures.

“Kuidas püsida väikese eelarvega asjakohane”

Dariya Basharina (RUS)

Konsultant – B-612 Marketing Consulting

Dariya on viimased 8 aastat olnud vabakutseline turunduskonsultant läbi Marketing 360 turundusplatvormi. Ta on peamiselt tegutsenud jaemüügi valdkonnas, olles avanud 11 Hamleys ja 4 Disney mänguasjapoodi Venemaal. Samuti on Dariya privaatse 140-liikmelise turundusjuhtide kogukonna looja.

“Kuidas ma suure raha asemel iseennast tootesse panin”

Andre Sevastjanov (EST)

Turundusdirektor – Maris Gilden

Andre omab 8-aastast kogemust väikeettevõtluses ja turunduses limiteeritud eelarvega. Erilist huvi pakub talle turustamise osa, kuidas toote lisandväärtus reaalselt müügitulemusteks konverteerida.  

Vaata ka Tallinn Marketing weeki teisi päevi

Tallinn Marketing Week hind

Registreeri kohe

Vali seminarid

Soovin saada

*Konverentsi nädala pass = 10 seminari. Seminaridel võivad osaleda erinevad inimesed.

Tallinn Marketing Weeki partnerid