17.05
2018

WORKSHOP WITH ANDRUS PURDE

Aeg:
17. Mai 2018, Neljapäev
Koht:
Öpiku Konverentsikeskus
Kestvus:
13:00 - 15:00
Sihtgrupp:
Turundajale
Seminari tutvustus
Seminar koosneb kahest praktilisest teemablokist: kategooriateadlikus ja soovituste kogumine
 
Esimeses pooles vaatame, mis on kategooriateadlikus ja missugust rolli mängib see turundusstrateegia väljatöötamisel ning reklaamikanalite valikul. Teema käsitlusele järgneb praktiline harjutus ning tagasiside.
 
Teises pooles käsitleb töötuba turundust läbi soovituste kui (sageli) kõige efektiivsemat kanalit nii madala kui kõrge kategooriateadlikkusega toodete ja teenuste puhul. Juttu tuleb, miks inimesed soovitusi annavad ja kuidas nende arvu suurendada. Samuti käsitleme teemasid: kuidas optimeerida soovituste flow’d ja millal soovitusi küsida. Osalejana saad ka tagasisidet kas oma praegusele või tulevasele soovitusprogrammile. 
Esinejast

   

Andrus Purde, asutaja, Outfunnel

Andrus Purde on Eesti üks kogenumaid tehnoloogiaturundajaid ja turundustarkvara Outfunnel asutaja. Varem on Andrus olnud Pipedrive’i turundusjuht, aidates kaasa kiirele kasvule nullist rohkem kui 70,000 maksva kliendini. Samuti on ta töötanud erinevates rollides Skype’i Londoni kontoris ning nõustanud firmasid nagu Taxify, Click&Grow, Omnisend, Voog, Flattr jt. Andrus kirjutab (enam-vähem) regulaarselt turundusest oma blogis.

Hinnad:
  • Ühe seminari hind on 69€ + km. 
  • Ühe seminaripäeva hind on 129€ + km.
  • Seminaride PASSI hind on 499€ + km.

 

KIIRUSTA, sest kohtade arv on piiratud!

REGISTREERI SEMINARILE

 

Partnerid

Registreeri

Pane ennast kirja seminaridele, kust saad kaasa suurepäraseid ideid, mida oma töös kohe rakendada!