Eesti turundajate top

Kampaania periood: 11.04-28.05.2019

Konkursi info

Marketingi Instituut kuulutab esmakordselt välja konkursi, et selgitada välja Eesti parimad turundajad. Senini on tunnustatud ettevõtteid või agentuure nende tegude ja kampaaniate eest, kuid mitte tugevaid ja võimekaid meeskondi. Meie eesmärk on esile tõsta turundajaid – inimesi, kes on edukate kampaaniate ja strateegilise turunduse taga.

 

Paketi sisu

1. Osalemine konkursil

2. Tagasiside workshop

3. Tallinn Marketing Weeki päevapass (2 seminari)

 

Lisainfo

Konkursi aluseks on test, mis koosneb 40-st küsimusest ning täitmiseks on aega 25 minutit. Sisse saab logida ainult LinkedIn kontoga ning testi on võimalik teha vaid üks kord. Test on inglise keeles ning küsimused hoolikalt selekteeritud turunduse eri valdkondadest.

Testi tasuta versioon näitab tegija üldist protsentuaalset taset.

Tasuline pakett võimaldab osaleda konkursil ning saada detailset tagasisidet oma tulemuste kohta. Selleks toimub workshop, mis annab süvitsi ülevaate meeskonna tugevustest, nõrkustest ning arenguruumist. Marketingi Instituut tunnustab avalikult ainult 10 parimat turundajat, läbi konkursipaketi on võimalik teistel osalejatel näha hiljem meeskonna kohta pingereas. Tagasiside ja workshop toimuvad maikuus pärast konkursi lõppu.

Meeskondliku tagasiside jaoks peab konkursil osalema vähemalt kolm inimest.

Tutvu reeglitega lähemalt!

Registreerimine

Registreeri kohe

Vali pass

Soovin

Tallinn Marketing Week partnerid